Imperfect not-a-housewife!


Jacket/ Kurtka - River Island

Jeans - Mohito

Top - Zara

Shoes/ Buty - Venezia


Have you ever assumed some turning point in the future after which you will completely change your life and start executing your plans and desires up to now? Doing language certificate, dance course, intense jogging, website developing. My “to do” list grew longer every day. For me the turning point was the move to Cologne, which was also connected with professional change. It gave me new motivation for fulfilling my resolutions. Unfortunately, my illness delayed me in executing my sports plans. Luckily I get better every day and I can start soon with full energy.

 

After my move to Cologne I can enjoy two weeks of sweet holidays. However I have to admit, that despite waking up without alarm clock, reading a book (currently I read a crime written by JO NESBO) while drinking morning coffee or basking in the sun in the afternoon, I really miss working. I come to the conclusion that I could never ever become a perfect housewife (not to mention, that cleaning (I like having tidily at home but I don’t like to clean) or cooking doesn’t belong to my favourite occupations :( But I adore DOING LAUNDRY!! :) ) I’m lacking in timetable full to the brim, mission to do, a bit of pressure or even this stress, which goads you to work.

 

More free time allows me to write for you my next entry with a new outfit, another blazer (or maybe more jacket) and jeans with gaps, bought in Mohito, in it. I value this brand the most for a great jeans quality. Most of them are made from soft and elastic cloth, therefore wearing those jeans can be pleasure also during warmer days. 

 

It is time to go to finish my book! :) Have a nice day!

 

 

Miałyście kiedyś tak, że pewne wydarzenie/ punkt w przyszłości wiązałyście z całkowitą zmianą swojego życia i rozpoczęciem realizacji swoich dotychczasowych planów i pragnień? Zrobienie certyfikatu językowego, kurs tańca, intensywne bieganie, rozbudowanie bloga. Lista moich „planów na przyszłość” rosła z każdym dniem :) Dla mnie punktem zwrotnym stała się moja przeprowadzka, która połączona ze zmianą zawodową, wlała we mnie nową motywację do realizacji swoich postanowień :) Niestety w realizacji założeń sportowych trochę opóźniła mnie choroba, jednakże z każdym dniem wracam do pełni sił i niedługo mam nadzieję, ruszę pełną parą.

 

Po mojej przeprowadzce do Kolonii mogę cieszyć się dwoma tygodniami słodkiego urlopu. Jednak muszę przyznać, że pomimo wstawania bez budzika, czytania książki (obecnie czytam kryminał JO NESBO) podczas picia porannej kawy czy popołudniowego wygrzewania się na słońcu, bardzo brakuje mi pracy i dochodzę do wniosku, że nigdy przenigdy nie mogłabym zostać perfekcyjną panią domu (nie wspominając już o tym, że sprzątanie (bardzo lubię mieć czysto wa domu ale nie lubię sprzątać – znacie to?) i gotowanie nie należą do moich ulubionych zajęć :( Za to UWIELBIAM robić pranie!! :) ). Brakuje mi wypełnionego po brzegi planu dnia, poczucia misji, odrobiny presji i nawet troszkę tego stresu, który jednak napędza do pracy.

 

Więcej wolnego czasu jednak, umożliwia mi napisanie dla Was kolejnego postu, a w nim kolejna stylizacja i kolejny blazer, a raczej bardziej ramoneska oraz dżinsy z dziurami, zakupione w Mohito. Markę cenię najbardziej za jakość produkowanych przed nich dżinsów, gdyż większość z nich wykonana jest z bardzo miękkiego i elastycznego materiału, w związku z tym z przyjemnością zakłada się te spodnie, nawet w cieplejsze dni.

 

Zmykam na taras kończyć moją książkę! Miłego dnia :) 

 

     

     

Write a comment

Comments: 2
 • #1

  muszelka (Saturday, 13 May 2017 21:07)

  Ja też lubię markę mohito, ale ja z kolei za letnie sukienki, kobiece, pełne wdzięku. Kryminału JO NESBO jeszcze nie czytałam :(. Może uda mi się przeczytać w najbliższym czasie.
  Rozumiem Cię w kwestii sprzątania, też nie przepadam, ale ogromną frajdę sprawia mi usiąść w fotelu z kawą i popatrzeć na czyściutkie podłogi, meble bez kurzu , na których nie ma pozostawionych przypadkowych rzeczy.

 • #2

  Bombel (Monday, 15 May 2017 14:34)

  Hehe pisz częściej